Форум, що згуртовує: «Стирай межі-2017»

Сьогодні, 6 серпня, у Новосілці завершився салезіянський форум «Стирай межі. Face2face». Більше 200 осіб взяли участь у цьому заході, щоби разом духовно і радісно провести свій час. Протягом трьох днів на всіх учасників чекала цікава програма: різноманітні майстер-класи, ігри, банси, забави, смаколики і просто чудовий відпочинок. Основним гаслом було «стерти межі» незнання, непевності, страху у своїх відносинах з іншими, а також особливої уваги набула дуже актуальна для молоді тема стосунків між хлопцем та дівчиною.

 

Своїми враженнями про цьогорічний форум ділиться один із організаторів, салезіянський співпрацівник Тарас Косар: «На цьому форумі я є уже третій рік поспіль і бачу, що з кожним роком він набирає нових обертів. Ми не лише почали краще готуватися до таких заходів, але і також спостерігаємо зміни стосовно учасників. Молодь, яка сюди приїжджає, уже знає, куди вона їде і для чого. Ми, як Салезіянська родина, даємо таку пропозицію і бачимо, що кількість молодих людей збільшується, а це означає, що є попит.

На мою думку, такі салезіянські форуми дають змогу познайомитися молоді, пропонують можливість гарно відпочити у християнському дусі, в добрій атмосфері. І оскільки нашим цьогорічним гаслом є стирати межі, то це стирання меж відбувається в тому, що ми спільно молимося, їмо і відпочиваємо, тобто усе робимо разом».

Фото у високій якості: ТУТ

Також про плани та очікування від салезіянского форуму розповіла ще одна з організаторів цього заходу Віта Мамчур: «Ми довго думали, як назвати цей форум. Було багато варіантів і ми вирішили, що «Стирати межі» – в принципі дуже актуальна тема і її можна розвивати в будь-якому напрямку і ключі. Якщо минулого року ми говорити про стирання меж як певних стереотипів, про те, як ми можемо бути інакшими, то цього року поставили акцент на тому, як стерти межі у спілкуванні між хлопцем і дівчиною, як будувати стосунки, щоб правильно йти у напрямку один до одного.

Цього року молодь дуже нас здивувала своєю відкритістю і підходом до цього форуму. Вони справді відповідальні, мають повагу один до одного, хочуть молитися, вчитися  і стирати ці межі. І, бачачи це, можна сказати, що наш форум справді вдався. Це видно й по тому, що збільшилася кількість учасників у порівнянні з минулим роком. І це свідчить, що молоді люди розказують один одному про цей захід, адже доволі багато учасників цього року тут вперше. Таким чином і розростається спільнота, де ми є усі разом. Тож, дуже б хотілося, щоб у неділю, коли форум завершиться і всі їхатимуть додому, кожен щось у собі змінив і відчув себе трішечки інакшим».

Більше фотографій можна переглянути у галереї.