Відкриття ораторії та катехитичної школи при парафії Покрови

У неділю, 10 вересня, в парафії Покрову Пресвятої Богородиці відбулося відкриття ораторії та катехитичної школи св. Домініка Савіо. Спершу відбулася Божественна Літургія, яку очолив парох церкви Покрови о. Андрій Боднар, а відтак для дітвори була запланована цікава програма. На подвір’ї біля храму аніматори разом із дітьми бавилися гру «Нові пригоди Шерлока Холмса» впродовж якої дітвора, розгадуючи так звані шифри від Шерлока Холмса та доктора Ватсона, змогла відчинити двері в Ораторію. Відтак, опісля веселих пригод, усі охочі змогли поласувати солодощами та різними смаколиками. На завершення цього погожого недільного дня діти танцювали руханки й банси, створюючи навколо себе атмосферу радості й свята.

Загалом, варто зауважити, що ораторія відкрита для усіх школярів, які після уроків хотіли б провести своє дозвілля в доброму дружньому колі. Щоб приєднатися сюди, немає потреби у попередньому записі. Ораторія відкрита для дітей з вівторка по суботу з 14.30 до 18.00 год., а у неділю з 14.00 год. Також тут є нагода гарно провести свій час молоді у вівтороксуботу з 18.00 до 20.30 год.

[easyrotator]erc_2_1505148639[/easyrotator]

Окрім організації дозвілля, в ораторії-катехитичній школі св. Домініка Савіо діють різні гуртки, зокрема дитячий хор, ансамбль сопілкарів, гурток рукоділля, гри на гітарі, англійської мови, малювання, танців  і т.д.  Також проводиться запис на катехизацію для дітей віком від 4 років й для хлопців запис до Вівтарної дружини у церкві Покрови.

Щовівторка, починаючи з 26 вересня, у катехитичній школі при парафії заплановані зустрічі для дівчаток 5-6 класів. Тож, щиро запрошуємо дітей та молодь приєднуватися, щоб радісно та з користю проводити свій час і дозвілля!