Запрошуємо на святкування в честь св. Івана Боско!

У середу, 31 січня, випадає важливе для всієї Салезіянської Родини свято – день вшанування св. Івана Боско, батька і вчителя молоді, засновника Салезіянського Згромадження. З цієї нагоди в салезіянських осередках будуть проведені різноманітні урочистості.

Зокрема, у храмі Покрови вечором о 18.00 відбудеться Божественна Літургія, опісля якої усі присутні матимуть нагоду посмакувати доброю кавою в парафіяльній кав’ярні. Також для усіх бажаючих буде можливість відвідати свято, яке підготували аніматори ораторії св. Домініка Савіо.

У гімназії Шептицьких підготовка до свята розпочнеться з початку тижня. «Ми розпочнемо святкування з виховної години в понеділок. У середу відслужимо святковий молебень на 12:45, а опісля відбудеться святкова програма, під час якої наші аніматори поставлять виставу про життя святого Івана Боско, а також буде представлене Гасло Генерального настоятеля. Під час тижня також відбудеться шаховий турнір для учнів школи, присвячений нашому Святому», – розповів директор закладу о Олег Ланднюк, СДБ.

Також святкування  в честь св. Івана Боско відбуватимуться і в РД «Покрова» та салезіянській ораторії у Винниках. Щиро запрошуємо усіх приєднуватися!