«Ефект бумеранга»: дитячі канікули у парафії Покрови

Впродовж двох тижнів, з 9 до 21 липня, у парафії Покрови Пресвятої Богородиці відбуваються «Веселі канікули», що об’єднані загальною темою «Ефект бумеранга». Бажаючих потрапити на салезіянські «Веселі канікули» цьогоріч було доволі багато, тож зараз у таборі бере участь близько 500 дітей.

«Є п’ять команд по 50 осіб віком 7-9 років і це, по суті, є найпопулярнішою віковою категорією, – розповідає одна з організаторів цих «Веселих канікул» сестра-салезіянка Наталія Вакулішина. – Також є дві старші команди, які проводять майже увесь час «Веселих канікул» у Молодіжному центрі, де мають різні майстер-класи, відповідно до їх віку та зацікавлень. У перший тиждень з нами у парафії Покрови були ще вчителі і соціальні працівники зі Сходу, з «Карітас-Краматорськ» УГКЦ, разом з о.Петром Майбою, СДБ. Вони усі активно долучилися до команд, щоб відчути “зсередини” силу і особливість запобіжної системи виховання отця Боско».

[smartslider3 slider=50]

Сама програма «Ефект бумеранга» (авторства салезіянської аніматорки Оксани Загороднюк) містить у собі цікаву і повчальну ідею – добро, яке даєш іншим, повертається. Учасники мають можливість не лише «подорожувати» островами бумеранга, а й брати участь у різних пригодницьких забавах, які показують, що добро є тим бумерангом, яке повертається до кожного, хто ним ділиться.

С. Наталія Вакулішина зауважує, що «загальна тема табору пронизана ідеєю добра й тим, що саме Христос є нашим сенсом, надією та мужністю… І дуже важливо є мріяти разом з молоддю, щоб йти до іншої молоді та дітей. Мрія нашого святого засновника здійснюється вже тут і тепер. І нехай ці зернятка є маленькі, але впевнена, що кожне з них, посіяне духовними дітьми святого мрійника з Турину, дасть щедрі плоди у вічності».