Вітаємо о. Анхеля Артіме з Днем народження!

Сьогодні, 21 серпня, Генеральний настоятель Салезіянського Згромадження о. Анхель Фернандес Артіме святкує свій День народження. Тож із цієї нагоди українська Салезіянська Родина щиро вітає о. Анхеля! Нехай Господь скріплює та провадить його у цьому відданому служінні в дусі святого Івана Боско, а Пресвята Богородиця огортає своїм материнським покровом, опікою та любов’ю!

Пригадуємо, що у жовтні 2014 року в час покровських святкувань о. Анхель Фернандес Артіме перебував в Україні. Метою візиту десятого наступника св. Івана Боско було знайомство з Провінцією східного обряду, зустріч зі співбратами та введення нового Провінційного настоятеля українських Салезіян о. Кароля Маніка.

Під час перебування в Україні, окрім святкування храмового празника на парафії Покрову Пресвятої Богородиці, о. Артіме  відвідав Молодіжний навчальний центр св. Івана Боско, салезіянську спільноту у Винниках, а також мав зустрічі з молоддю, сестрами салезіянками та співбратами-салезіянами східного і латинського обряду, які працюють в Україні.

ДОВІДКА

Отець Анхель Фернандес Артіме народився 21 серпня 1960 року в іспанській провінції Астурія. Склав чернечі обіти у 1978 році, а 4 липня 1987 року був висвячений на священика у Леоні (Іспанія). Має ступені ліцензіата з пасторального богослов’я, філософії і педагогіки. Обіймав різні посади та виконував обов’язки: відповідального за душпастирство молоді, директора салезіянської школи у м. Оренсе, був Провінційним радником, вікарієм та настоятелем. З березня 2014 року – Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян.