У великий день Різдва Пресвятої Богородиці – духовно-оздоровча мандрівка для студентів МНЦ ім. святого Івана Боско

21 вересня 2018 р. студенти та викладачі Молодіжного навчального центру ім. святого Івана Боско разом з отцями-салезіянами здійснили цікаву й натхненну поїздку. Вранці вирушили зі Львова у село Підтемне, де в церкві Різдва Пресвятої Богородиці взяли участь у Божественній Літургії і освяченні води. Знаково, що в цей день тут відзначають храмовий празник. Церкву засновано 1900 року, отож їй вже 118 років! Після завершення Літургії о. Андрій Сенейко подякував усім за спільну молитву, побажав здоров’я і миру в кожній оселі. А о. Євген Небесняк в особливий спосіб доповнив дійство святкового дня, виконавши милозвучні пісні під супровід гітари. Заслухалися і діти, і молодь, і дорослі… 
Під час мандрівки відвідали костел святого Валентина – унікальну пам’ятку Раковця. О. Анатолій Гецянин розповів чимало цікавого про історію святині. Згодом спільною молитвою запросили на обід, який старанно готувала дружня команда викладачів МНЦ ім. святого Івана Боско.

previous arrow
next arrow
Slider
Рекреаційна частина духовно-оздоровчого туру «Львів-Раковець-Підтемне» тривала. На сонячній галявині натхненно танцювали банси. Аніматор Іван Кушта майстерно супроводжував кожну композицію, надихаючи й всіх учасників.
І нарешті стежина до чудотворного, благословенного джерела, куди віками звідусіль прибували люди, щоб помолитися і отримати зцілення. Тому це своєрідний храм-святиня під відкритим небом, де завжди відчувають особливу присутність Пресвятої Богородиці. Цікаво, що вода джерела однаково холодна у будь-яку пору року. Існує традиція: хто пройде дванадцять кіл у воді джерела – отримає оздоровлення. Але, щоб отримати зцілення, попри ковток цілющої води, потрібно приходити і крокувати у воді з чистою душею, вірою, щирою молитвою. Лише так своїми проханнями про зцілення можна випросити ласку у Бога і Пресвятої Богородиці.
Отож, позаду насичений день спільної подорожі, а попереду ціле життя, яке маємо прожити гідно.
Будьмо благословенні!

Автор: Іванна Литвинець