«Соціальне підприємництво – бачити потреби ближніх»: у гімназії Шептицьких розпочався соціальний тиждень

У понеділок, 22 жовтня, в рамках соціального тижня у гімназії Шептицьких розпочався німецько-український проект «SocioVision», присвячений темі «Соціальне підприємництво – бачити потреби ближніх». Протягом тижня учасники – учні гімназії та гості з Німеччини – проживатимуть у Родинному домі «Покрова», де разом досліджуватимуть тему соціального підприємництва.

У перший день відбулося представлення теми проекту. Софія Гакавчин, куратор проекту, презентувала програму на тиждень та тему соціального підприємництва. Соціальна концепція гімназії була представлена п. Мирославою Риковською. Практичною частиною стала поїздка до спільноти «Емаус-Оселя» (Львів-Винники). Учасники мали нагоду дізнатися про діяльність спільноти та взяти участь у її діяльності. Наступні дні будуть також насичені практичною та пізнавальною частиною. Наприкінці проекту учасники представлять власні ідеї та напрацювання проектів із соціального підприємництва.

Проект організовано об’єднанням «socioMovens», «Giving Europe a Soul e.V.», “Fazenda da Esperança”, НВК «Школа-Гімназія «Шептицьких» та Салезіянським Згромадженням УГКЦ.

За матеріалами: sdb-school.org.ua