Коростів

16 серпня 2016 року у селі Коростів відбулось освячення реколекційно-відпочинкового будинку св. Домініка Савіо і наріжного каменя для будівництва каплички св. Івана Боско, день народження якого сьогодні відзначаємо. Ця дата була вибрана спонтанно і власне співпала з днем народження засновника Салезіянського Згромадження.

 

О. Андрій Боднар, СДБ зазначає, що «ідея цього будинку постала вже давніше, адже ми хотіли мати якийсь відпочинковий осередок в горах для наших дітей та молоді. Два роки назад, приблизно у серпні ми розпочали будівництво. Люди доброї волі відгукнулися і підтримали цю справу.

Осередок розрахований орієнтовно на 40 осіб. Тут є своя кухня, зал, каплиця… Це реколекційно-відпочинковий центр для нашої молоді, для тих, хто хоче збагатитися духовно, набратися сил і гарно відпочити від гамору міста на лоні природи».

Під час урочистості відкриття були присутні добродії, будівничі, отці деканату Дрогобицько-Самбірської єпархії та інші гості. Було зачитано лист-благословення на будівництво каплички від владики Ярослава Приріза. Лунали слова вдячності всім, хто долучився до побудови цього осередку. Зокрема особлива подяка була для о. Андрія Боднара, який доклав багато старань для побудови реколекційного осередку, а також для п. Василя, дідусь якого подарував землю під будівництво будинку, а він опікувався і дбав про сам процес побудови.

Провінційний настоятель Салезіянського згромадження о. Кароль Манік подарував для реколекційного будинку богослужебні книги «Євангеліє» та «Апостол» і комплект риз.