Спільнота «Святого Івана Боско»

У цій спільноті знаходиться, Формаційний дім – Преновіціят, Молодіжний Центр – Ораторія, Монастирська Каплиця Переображення ГНІХ де звершується Божественна Літургія для дітей і молоді у неділю і свята а також для приватного вжитку спільноти, Спортивні майданчики – футбольне поле та універсальне поле.
[smartslider3 slider=18]

Салезіянський преновіціят

« Ось іду, щоб волю чинити Твою, Боже» (Євр. 10,7)

«Тим хто має задум  вступити до Салезіянського Згромадження дається відповідне середовище та відповідні умови, щоб мати можливість пізнати власне покликання і дозрівати, як людина так і як християнин…» (Статути СДБ 109).

«Обернувшися ж Ісус і побачивши, що вони йдуть, мовив до них: Чого шукаєте? Ті ж йому: Равві,- що в перекладі означає: Учителю, – де перебуваєш? Він каже їм: Ходіть і подивіться! Пішли, отже, і побачили, де перебуває, і того дня залишилися в Нього» (Ів 1,38-39).

З преновіціяту розпочинається початкова формація кандидата, який хоче вступити до Салезіянського згромадження, щоб присвятити повністю своє життя Господеві через служіння молоді (Ratio 328).

Каплиця Переображення ГНІХ

Місце зустрічі з живим Христом через Його Слово Євангелія, і святих тайн Покаяння та Пресвятої Євхаристії. В спільноті діють біблійні читання де молодь і миряни поглиблюють святе письмо.

[smartslider3 slider=17]

Молодіжний центр – ораторія

Отець Іван Боско хотів виховати своїх хлопців як «добрих християн і чесних громадян» і ораторія спільнота молоді яка відкрита на голос євангелії «добру Новину» Ісуса Христа, подвір’я як місце зустрічі, дім який приймає, школа яка виховує до життя. При ораторії діє спільнота салезіянських аніматорі.

Спортивні майданчики

Які служать по призначенню для дітей і молоді ораторії, а також є тренувальною базою для Салезіянського спортивного клубу «ФК Покрова».

Якщо вас цікавить скористатися послугами спортивних майданчиків чи молодіжного центру -ораторія де знаходиться великий зал який може послужити для конференцій з’їздів святкувань тощо, просимо звертатися за номером

+ 38 (096) 5123660 о. Роман,

Emailsdbvynnyky@gmail.com