Учасники проекту «Ми будуємо суспільство – разом для нашого міста» зустрілися з владикою Ігорем, митрополитом Львівським

У  час соціального тижня, що тривав з 2 по 7 жовтня 2017 року у НВК «Школа-гімназія «Шептицьких», відбулася зустріч учасників німецько-українського шкільного проекту «Ми будуємо суспільство – разом для нашого міста»  з Високопреосвященним владикою Ігорем, архиєпископом і митрополитом Львівським.

На цьому заході, що відбувся 6 жовтня, були присутні о. Олег Ладнюк, СДБ, директор НВК «Школа-гімназія «Шептицьких», с. Георгія Припутницька, референт Комісії у справах освіти та виховання Львівської Архиєпархії, о. Ігор Тріль, референт Львівської Архиєпархії у справах навчання за кордоном (радник директора школи з питань розвитку зв’язків із іноземними партнерськими школами) та гості з Німеччини. Під час зустрічі з владикою Ігорем учасники проекту мали змогу поспілкуватися про соціальне служіння в УГКЦ, поділитися своїм досвідом та задати особисті запитання.

Під час зустрічі у своєму вступному слові Референт у справах навчання за кордоном представив напрацювання колег Католицької церкви Німеччини та Австрії – молодіжний компендіум соціального вчення «DOCAT. Was tun? Die Soziallehre der Kirche». Оскільки такий соціальний тиждень відбувається вперше в Україні, було зазначено про важливість розвитку подальшої співпраці у соціальній сфері та заохочення учнів до соціального служіння, що є також частиною соціальної концепції НВК «Школа-гімназія «Шептицьких».

На завершення митрополит Львівський Ігор (Возьняк) уділив усім присутнім благословення та побажав ревності у подальшому соціальному служінні. Зустріч завершилася спільною молитвою до праведного Митрополита Андрея у крипті Архикатедрального собору святого Юра.