Формаційна зустріч салезіянської молоді

12 листопада 2017 року відбулася формаційна зустріч салезіянської молоді, присвячена темі  стосунків між хлопцем і дівчиною. Ця тема є своєрідним продовженням молодіжного форуму “Стирай межі”, що проходив у Новосілці в серпні цього року.

Зустріч розпочалася з Літургії, а відтак молодь зібралася разом на смачний почастунок. Наступним моментом заходу було слово від отця-салезіянина Максима Рябухи, який зараз працює в Києві з молоддю, зокрема студентами.

previous arrow
next arrow
Slider

О. Максим наголосив на важливості правильного будування стосунків та навів приклади вирішення певних міжособистісних непорозумінь. Згодом усі охочі могли поставити запитання до цієї теми і одним з цікавих було питання було те, чи варто заново продовжувати стосунки між хлопцем і дівчиною, після чергового їх завершення. Отець Максим зауважив, що «ми маємо направду розуміти та відчувати, що в цих стосунках ми будемо щасливі і нас очікує щасливе  продовження цих відносин на інших етапах».

Згодом усі присутні поділилися на чотири групи, де мали можливість роздумувати над актуальними проблемами стосовно міжособистісних відносин. Надзвичайно цікавими були питання про те, хто ж все-таки має робити перший крок після загострення стосунків, чи підтримує молодь стереотип, що чоловік не має показувати своїх емоцій, а також інші доволі часті і актуальні молодіжні запити.

previous arrow
next arrow
Slider

На завершення отець Тадеуш Розмус, який перебуває в Україні в рамках канонічної візитації Салезіянського Згромадження, мав привітальне слово до молоді. Він зазначив, що був в Україні вже декілька разів та приємно вражений з цих візитів.  Також о. Тадеуш подякував усім за підготовлену зустріч й зауважив, що «допоки в Україні  є активна молодь, доти будуть діяти отці Салезіяни».

Варто зазначити, що формаційна зустріч для молоді віком від 14 років передбачає насамперед згуртувати тих осіб, які приходять до салезіянських молодіжних центрів, шкіл, парафії, а також молодь, яка живе і діє в салезіянському дусі в інших парафіях. Іншими словами, це є молодь, яка творить Молодіжний салезіянський рух, і потребує не тільки уваги, але і духовного супроводу.