У Молодіжному центрі відбувся Форум родин

8 липня, в український День родини, у Молодіжному центрі св. Івана Боско відбувся Форум родин, що був присвячений темі “Сім’я єдина”. Батьки з дітьми взяли участь у Святій Літургії, де мали можливість помолитися у спільному родинному колі, а відтак була запланована цікава програма: поглиблення теми форуму та дискусія. Також відбувся кулінарний майстер-клас, який довів, що у сім’ї важливо співпрацювати також і на кухні, готуючи щось смачненьке. Цей захід був відкритим не лише для дорослих, але й для дітей: поки батьки брали участь у конференції, дітей в цей час тішили веселими забавами салезіянські аніматори.

Упродовж цього насиченого дня усі присутні працювали над осмисленням проблемної тематики: як в сучасній ситуації у країні сприяти єдності сім’ї; виклики і можливості, які сім’я може знайти у суспільстві і в християнській спільноті.

Розпочався родинний форум Святою Літургією в каплиці Молодіжного центру св. Івана Боско. Згодом відбулося богословсько-пасторальне пояснення теми о. Івана Мазуркевича. Діти з аніматорами в той час вправлялися у творчій і спортивній майстерності під час рекреаційних занять.

previous arrow
next arrow
Slider

 «У шлюбі має бути показано, що сім’я є іконою Пресвятої Тройці. Бог запрошує у таїнстві Подружжя сказати «так» на все життя. Має бути така важливість один для одного, щоб присвятити себе один одному. Це бачення церкви про єдність. Буває, доводиться перебудовувати свої відносини. Говорять, що проходить любов. Але основа шлюбу – Бог. А Бог – це любов, яка не проминає»наголосив о. Іван Мазуркевич.«Сьогодні найбільшою мотивацією для українських вояків є захистити Вітчизну і сім’ю. Здорова сім’я – це здорове суспільство і здорова Церква. Маємо робити вибір, отримуючи різні життєві виклики: або лишитися сам на сам, або з Богом, щоб разом переживати різні моменти. Ділитися своїм досвідом – це також своєрідні дари».

Подія об’єднала різні родини, які ділилися своїм досвідом про будування міцної християнської сім’ї, повсякденну працю у вихованні дітей і подоланні динамічних викликів повсякдення, духовних та матеріальних зокрема.

Продуктивним виявився і кулінарний майстер-клас з приготування вареників та солодощів під керівництвом Орести Здеб, викладача Кулінарної школи «Боско» і кондитера. На початках у цьому смачному марафоні найвправнішими були чоловіки, а згодом допомагали й дружини. А відтак і юрба веселих діточок забігла в кулінарну школу. Всі одягнули фартушки і гайда виробляти фігурне печиво! А вже скоро учасники форуму спільною молитвою запросили всіх на обід.

Згодом повернулися до поглиблення теми «Сім’я єдина». Дискусійне обговорення вивело на шлях  основних причин, що сприяють єдності родини. Передусім це любов, спілкування, взаєморозуміння, повага, постійне удосконалення, уміння слухати і бути почутим.

ЛЮБОВ ЗАВЖДИ ПЕРЕМАГАЄ.

Де є любов, там є щастя. Бог сотворив нас для інших» (о. Іван Боско)

Автор: Іванна Литвинець