Рідзвяний обід для бідних та безхатченків

7 січня, в день Різдва Христового, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці відбувся великий Різдвяний обід для бідних та безхатченків. Його організувала мирянська спільнота святого Егідія та парафіяни храму. Такі заходи для нужденних у Львові проводять ще з 2006 року й цьогоріч за святковим столом зібралося близько 600 осіб. На цій святковій Різдвяній трапезі також побували єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир (Груца) та міський голова Львова Андрій Садовий.

«Така філософія дійства, адже Ісус народився як убогий, як біженець, і як людина без дому, тому бідні є у самому серці Церкви і центрі Різдва Христового. Зустріч із ними – це реальна зустріч з новонародженим дитям, яке приходить до нас у бідних та потребуючих людях», – зазначають організатори.

Варто зауважити, що спільнота святого Егідія провела різдвяні обіди для бідних у трьох містах України – Києві, Львові та Івано-Франківську. У світі такі почастунки на Різдво проводять ще з 1982 року. Цього разу святкові трапези відбулися у 77 країнах. За святковими столами зібралося понад 240 тисяч людей.