Свято Марії Помічниці Християн 2019

Одне з найбільших свят відзначали 24 травня монахи Згромадження Салезіян Львова — Богородиці Помічниці Християн. Урочисті заходи почалися Божественною Літургією.

Свято Марії Помічниці Християн, яке Салезіянске Згромадження відзначає 24 травня, має велике значення для всієї салезіянської родини – адже за посередництвом Богородиці зародилася вся справа святого Івана Боско.

Урочисті заходи почалися Божественною Літургією, яку очолив о. Анатолій Гецянин – делегат душпастирства молоді.

Якою була Марія для святого о. Івана Боско?

“Марія була завжди поруч отця Боско, без Неї він не зробив жодного кроку в своєму житті. Вона, його надихала і супроводжувала. Вона була для нього матір’ю та вчителькою,” – наголосив проповідник. Яким прикладом Марія може бути для нас? “Насамперед, прикладом Віри. Її життя цілковито було наповнене Вірою. Прикладом солідарності з потребуючими. Вірність у випробовуваннях та прикладу мистецтва слухання,” – підкреслив в своїх роздумах о. Анатолій.

Варто наголосити, що цьогоріч минає 150 років із дня створення Асоціації Марії Помічниці Християн. В Україні 5 років тому ця асоціація розпочала свій шлях під керівництвом Згромадження сестер Салезіянок. Урочистому процесійному обходу довкола храму Покрови Пресвятої Богородиці з іконою не зашкодив навіть рясний дощ. Дітки під час процесії посипали дорогу пелюстками.

Урочистому процесійному обходу довкола храму Покрови Пресвятої Богородиці з іконою не зашкодив навіть рясний дощ. Дітки під час процесії посипали дорогу пелюстками.

Фото: Юра Вовк