“Боско-Арена” місце для духовного та фізичного тренування – отець Михайло Чабан, Провінційний настоятель згромадження Салезіян УГКЦ

Cьогодні, 5 вересня, на вул. Дорога Кривчицька, 19Д відбулось відкриття сучасного спортивного залу «Боско-Арена» , що входить в спортивний комплекс Салезіанського згромадження УГКЦ. Великий спортивний зал спорткомплексу збудовано за кошти благодійних фондів Європи та міжнародних грантів. Передувала події Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Митрополит Філадельфійський Борис у співслужінні із собором священників.

«Всі разом радіємо тим відкриттям. У Святому Письмі Павло не раз вживає спортивні метафори, щоб пояснити, чим є духовне життя. Від древніх мудреців через усю християнську традицію звучить в різних формах ця істина, що в здоровому тілі здорова душа. Адже сказано, що «Ваше тіло є храмом Святого Духа».

Відкриття цієї господи «Боско-Арена» є особливою подією у нашій Церкві, у нашому місті. Це є особливий етап служіння отців Селезіян.

Нехай тут ніколи не буде жодної травми, а навпаки – лише здійснення мрій. Дякуємо всім, які причинилися і підтримували цей проєкт і духовно, і матеріально. Нехай сходить Господнє Благословення на вас», – сказав під час відкриття Владика Борис , архиєпископ і митрополит Філадельфійський.

«Приблизно 25 років тому ми створили спортивний клуб Дон Боско і почали займатись великим футболом, тенісом, волейболом. Ми побачили, що для наших дітей потрібен зал, в якому діти зможуть повноцінно і в гарних умовах займатись. Тому ще 25 років тому виникла ідея, щоб побудувати зал, ми шукали можливостей, добродіїв, які цього року допомогли нам реалізувати цей грандіозний проект. Процес самого будівництва тривав приблизно три роки. Коли ми починали будівництво, то спорткомплекс мав бути трошки інакшим, але у процесі ми деякі речі доповнювали, бо хотіли, щоб цей зал мав можливість приймати різні змагання, ми радились, коригували проєкт, щоб цей зал став повноцінним і міг приймати команди вищого рівня. Цей зал має функцію для занять дітей нашого центру, нашої молоді, наших шкіл. Діти тут би мали проводити свої спортивні заняття. Також будемо давати цей зал нашим великим командам – футзальним, волейбольним, гандбольним, щоб вони проводили тут свої тренування та офіційні матчі, бо це престиж міста.

Цей зал гарний, думаю, він буде прикрашати також наше місто у спортивних змаганнях. Ми вирішили зосередитись на футзалі, волейболі, гандболі та інших видах спорту, які не потребують особливих знарядь. Вмістимість залу – біля 600 глядачів, в майбутньому ми хочемо його розширити до 1 тис глядачів. Також зал буде доступний для звичайних львів`ян у час, коли тут не будуть займатись діти і спортивні команди», – розповів отець Михайло Чабан, Провінційний настоятель Салезіян УГКЦ.