Перемога ФК «Покрова» у цьогорічному чемпіонаті

3 червня закінчився груповий етап чемпіонату України першої дитячо-юнацької футбольної ліги групи № 4. В ньому брали участь дві команди ФК «Покрова» (Львів), що належать до Cпортивного клубу «Дон Боско», який заснували Салезіяни у 2005 році. Вікова категорія гравців – 15 та 17 років.

Цього року команди виступили дуже успішно та зробили гарний подарунок з нагоди ювілею – десятиріччя заснування спортивного клубу «Дон Боско».

Команда вікової категорії 17 років, під керівництвом тренера Остапа Горошка, посіла перше місце у турнірній таблиці своєї групи, тим самим завоювавши можливість попасти у фінал дитячо-юнацької ліги, що відбудеться у смт. Щасливе 18-19 червня 2015 року. Перед цим потрібно ще перемогти команду, яка посіла перше місце у групі № 5 «Полісся» (Житомир).

Натомість, команда вікової категорії 15 років, під керівництвом тренера Віктора Крижановського, зайняла друге місце у загальному заліку своєї групи.

Стикові матчі цих команд відбудуться у Львові на стадіоні Погулянки 9 червня о 15:00, а також 13 червня у Житомирі.

Бажаємо успіху нашій команді у наступних матчах!