45 minute travel
Сара Волтон з Корпусу Миру завітала у НВК “Школу-гімназію Шептицьких” на “Орел і Решка”, де учні віртуально перенеслися у країни і розповіли на англійській мові цікаві факти, а також мали нагоду почути носія мови про культуру і традиції в її рідному місті у США.
![](http://sdbua.net/new/wp-content/uploads/2019/12/зображення_viber_2019-12-11_12-17-01-1024x768.jpg)
Speaking Club — вдався і учні побували у цікавій мандрівці 45 minute trip. В кінці зустрічі учні пригостили Сару солодощами з передбаченнями.
![](http://sdbua.net/new/wp-content/uploads/2019/12/зображення_viber_2019-12-11_12-18-58-768x1024.jpg)
![](http://sdbua.net/new/wp-content/uploads/2019/12/зображення_viber_2019-12-11_12-19-59-1024x768.jpg)
![](http://sdbua.net/new/wp-content/uploads/2019/12/зображення_viber_2019-12-11_13-04-15-1024x768.jpg)