Програма урочистостей з нагоди свята св. Івана Боско

Пропонуємо до Вашої уваги програму урочистостей, що відбуватимуться у салезіянських осередках з нагоди свята св. Івана Боско, яке Салезіянська Родина відзначає 31 січня.

Напередодні, 30 січня в Молодіжному центрі відбудеться представлення Гасла Генерального настоятеля на 2019 рік. Розпочнеться захід о 16 год., а опісля усі присутні матимуть нагоду спільно помолитися акафіст до о. Боско та цікаво провести час у родинній атмосфері музики і смаколиків.

31 січня, у день спомину Засновника Салезіянського Згромадження, святкова програма у МНЦ розпочнеться також о 16.00. Відбудеться виступ вихованців РД «Покрова» під назвою «Батько для багатьох», а відтак представлення книги «Сни отця Боско», Божественна Літургія, музична частина, спільний почастунок та ігри.

Також відзначатимуть спомин св. Івана Боско і в гімназії Шептицьких. У четвер зранку буде відслужена Літургія, а опісля скороченої навчальної частини усі школярі та вчителі закладу матимуть гарну можливість подивитися виставу, присвячену одному зі снів отця Боско, яку підготують дев’ятикласники.

У Винниківській ораторії свято отця Боско «Серце віддав дітям» заплановане на п’ятницю-неділю. У п’ятницю, 1 лютого о 20.00 буде молитовна програма, приурочена Святому молоді. 2 лютого, у суботу, відбудеться святкування в ораторії св. Івана Боско: з 14 до 18 год. – святкова програма для дітей і з 19 до 22 год. – для молоді. У неділю святкова Літургія розпочнеться о 10.30. Запрошуємо взяти участь!

31 січня о 18.00 у храмі Покрови Пресвятої Богородиці буде відслужена Літургія, а відтак відбудеться виставлення мощей св. Івана Боско, молитва і благословення мощами. В ораторії св. Домініка Савіо (парафія Покрови) свято на честь о. Боско «Історія прекрасних троянд» відбудеться у неділю, 3 лютого о 14 год.